Каталог товаров
0
Избранные
Товар добавлен в список избранных
0
Сравнение
Товар добавлен в список сравнения

Ароматизована кава

Показывать по:
Вид:
Англійська карамель
540 грн.
Апельсин
В наличии
540 грн.
Баварський шоколад
540 грн.
Баунті
В наличии
540 грн.
Бейліз
В наличии
540 грн.
Ваніль
В наличии
540 грн.
Вишневий сад
В наличии
540 грн.
Вишня в шоколаді
540 грн.
Грецький горіх
540 грн.
Ірландський крем
540 грн.
Капучіно
В наличии
540 грн.
Карамель
В наличии
540 грн.
Полуниця в шоколаді
540 грн.
Полуниця з вершками
540 грн.
Комільфо
В наличии
540 грн.
Коньяк
В наличии
540 грн.
Коріандр
В наличии
540 грн.
Кориця
В наличии
540 грн.
Крем-брюле
В наличии
540 грн.
Кюрасао
В наличии
540 грн.
Лимон
В наличии
540 грн.
Мигдаль
В наличии
540 грн.
Мокко
В наличии
540 грн.
Молочний шоколад
540 грн.
Мускат
В наличии
540 грн.
П'яна вишня
В наличии
540 грн.
Ром
В наличии
540 грн.
Тірамісу
В наличии
540 грн.
Пряжене молоко
540 грн.
Тропічний фрукт
540 грн.
Loading...

Ароматизована кава в зернах від ТМ "Богуславський", виготовлена в Україні.

Значна частина жителів України ніколи не куштувала фруктово-м'ятно-ягідне блаженство, яке бадьорить дух, пробуджує думки та надає сил для трудових звершень. Але та частина людей, що одного разу вже скуштувала гарячого напою, ніколи не забуде отриманих вражень. Йдеться про ароматизовану каву, вона цінується нашими співвітчизниками, як джерело задоволення та гарного настрою, а деякі навіть називають її напоєм богів. Об'єктивно ж, думки підсумовуються до такого цікавого переліку:

 • Той самий смак, що у класичної кави, але доповнений букетом незабутніх ароматів;
 • Проганяє сон та втому, а також піднімає настрій (за рахунок виділення серотоніну);
 • Ягідні та фруктові запахи, наприклад: "Полуниця з вершками", "Ожина", "Вишня в шоколаді" та багато інших дають відчуття літа;
 • М'ятні та горіхові, наприклад: "Англійська карамель", "Грецький горіх", "Шеріданс" дають настрій різдва;
 • Ароматом наповнюється не тільки кожен рецептор, а й кімната загалом;
 • Свіже обсмаження спеціально під тебе, не залежується на кілька тижнів.

Вже більше 10 років завдяки старанням співробітників інтернет-магазину "Арабіка" ароматизована кава доступна для кожного куточку України. Звичайно, першовідкривачами напою в країні був Київ, як найбільш населене та активне місто, але дивно, що найстабільніше споживання не лише у столиці, а й у Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові.

Такий стан речей цілком можна пояснити політикою виробника-продавця. За відсутності розгалуженої мережі складів, отже, зниженням накладних витрат, відпускна ціна на товар значно нижча. А торгівля через інтернет робить вартість мінімально можливою. Це також впливає на стабільне зростання популярності аромакави ТМ "Богуславський".

Загальносвітова тенденція споживання ароматизованої кави змінюється у бік домашнього приготування. Наша країна стала винятком із цього правила. Щороку стає все більше охочих купити арабіку та робусту в зернах та з доставкою додому, клієнти даного інтернет-магазину прагнуть отримати новий кулінарний досвід. Але кавовий ринок України, який розвивається великими темпами (зростання під 25% за рік), все ще не має належної культури споживання напою. Значна частина людей має ускладнення при виборі сортів або плутається в їх корисних властивостях. Велика помилка твердить про те, що кава з присмаком і неординарним запахом виготовлена зовсім не з зерен - це помилка, що озвучується досі занадто часто.

Для приготування ароматизованої кави майстри використовують найкращі культивари аравійського та конголезького видів рослин. Тобто саме зерно проходить найвищий відбір, включно з перевіркою на відповідність його внутрішнім стандартам ТОВ "Сімейні цінності". Ароматизатор додається після всіх технологічних маніпуляцій, зокрема:

 • Ароматизація відбувається через 11-13 годин після обсмажування;
 • На 1 кг кави в середньому додається всього 2 мг ароматичного концентрату;
 • Смакова сировина закуповується в США та ЄС;
 • Ароматизуються лише зерна без недоліків (цілісні, великі тощо);
 • Процес строго нормований стандартами, зокрема ДСТУ ISO 9235:2005, ДСТУ 2717:2006 та багато інших.

Подібний підхід до будь-якої справи дозволяє компанії "Сімейні цінності" лідирувати на ринку. Сюди можна віднести прозорість діяльності, повну сертифікацію всієї продукції, що випускається під вищеназваною ТМ. Наприклад, останній виданий сертифікат відповідності діє до лютого 2020 року. Номер легко перевірити: UA1.CIC.0000005-18. Впевненість та відповідальність бізнесу на такому високому рівні, що керівник ТОВ "Сімейні цінності", Григорій Давидович, на своє прізвище назвав торгову марку: Богуславський.

Все вищенаписане говорить про те, що при замовленні ароматизованої кави в даному інтернет-магазині Вам доведеться думати не про якість, а виключно про те, який смак скуштувати сьогодні.

Купити свіжообсмажену каву з ароматом на будь-який смак легко, інтернет-магазин "Арабіка"

Спробувати ароматизовану каву під ТМ "Богуславський" – це означає подарувати собі миті яскравих вражень, оздоровити тіло, підбадьорити дух. Українці тільки починають куштувати загадкові відтінки в терпкому ароматі напою, що бадьорить. Але вже сотні років тому до нього активно додавали кардамон, ваніль, імбир – смаки, які зараз можна знайти в онлайн-магазині.

До речі, асортимент лише ароматизованої продукції "Богуславського" переконливий - він налічує 40 видів сортів. Найбільше приватні покупці віддають перевагу шоколадним, цитрусовим, ягідним ароматам. У той час, як оптові замовники (кав'ярні, ресторани) менш схильні до експериментів і довіряють горіховим і десертним, що стабільно продаються.

Найпопулярнішим у світі видом кави є Арабіка – її продаж перевищує 60% загальносвітових. Його ж використовують як вихідний матеріал для ароматизації. Цьому різновиду віддають перевагу через найбільш насичений кавовий аромат.

У трохи меншому обсязі, як підсилювач концентрації кофеїну, майстри додають вид кави під назвою робуста. Щоправда, у ньому менше задоволення від запаху, але його корисні властивості вищі. З урахуванням цього різні сорти часто змішують, щоб досягти ідеального балансу смаку та ефекту. Легко здогадатися, що перетворення з ідеального на божественне відбувається завдяки тонко продуманому використанню сторонніх відтінків, чим і займається ТОВ "Сімейні цінності".

Ціна та інші 9 приводів замовити натуральну каву, з унікальними запахами, прямо зараз

Компанія "Сімейні цінності", виробник ароматизованої кави під ТМ "Богуславський", відповідально ставиться до свого бізнесу. Тому не рекомендує вживати напій вагітним жінкам, дітям та людям похилого віку. Для інших осіб доза кофеїну не повинна перевищувати 300 мг на день, що відповідає випиванню 0,7-0,8 літра ароматного напою. Цьому правилу потрібно слідувати щодня, щоб уникнути шкідливої звички.

Очевидно, що виробник із турботою ставиться до споживачів, а також з розумінням, що аромакава має бути доступна усім, хоч би якою вона благородною не була. Це означає, що другим фактором ідеальної покупки кави свіжого обсмаження від "Богуславський" є її низька ціна. Крім цього, існує ще 9 причин замовити саме цю ароматизовану, натуральну каву:

 1. Унікальні запахи доступні тільки в колекції від Богуславського;
 2. Перевірена якість зерен арабіки та робусти;
 3. використання різних плодів для отримання різних властивостей кінцевого продукту;
 4. Доставка по Україні будь-якими транспортними компаніями, зручними для замовника;
 5. Якість, що підтверджується сертифікатами, які Ви легко знайдете на сайті;
 6. Повна відкритість та прозорість;
 7. Самостійний вибір ступеня помелу із просмажених, ароматизованих зерен;
 8. Прийом оплати у будь-який спосіб, у тому числі для корпоративних клієнтів – безготівковий;
 9. Ціна, яка доступна всім і не залежить від умов – навіть 100 грам буде просмажено під Вас у найкоротший термін;
 10. Ідеальне поєднання смакових характеристик та неперевершених запахів.

Про останню причину варто написати окремо і докладніше, оскільки суть полягає у правильному балансі, який існує, щоб наголосити на особливості того чи іншого виду кави. Навіщо маскувати природній смак, якщо він не зіпсований? Надлишкові добавки існують тільки для того, щоб приховати погану якість. Проте, кава від ТМ "Богуславський" цього не потребує.

Творці та співробітники компанії "Сімейні цінності" та інтернет-магазину "Арабіка" ставляться до своєї роботи, як до місії дарувати всім людям нові відчуття та радість життя. Немає ніякого поділу за доходом, статусом та місцем проживання. Тому що сімейні цінності – це багатство всередині кожного, заради якого варто жити!

0
Избранные
Товар добавлен в список избранных
0
Сравнение
Товар добавлен в список сравнения
0
Корзина
0 грн.
Товар добавлен в корзину!