Зелена кава як невід'ємний елемент програми эфективного схуднення

19 февраля 2015
Зелена кава як невід'ємний елемент програми эфективного схуднення

У наші дні практично всі фахівці, які займаються вирішенням проблем ожиріння, говорять про те, що одними з компонентів щоденного раціону людини, що худне, повинні бути саме ті, які містять зелену каву. Сучасні жироспалюючі програми розробляються спеціально для тих, хто хоче скинути пару зайвих кіло без шкоди для здоров'я. До їх складу входить зелена кава у вигляді екстракту із зерен або гарячого напою. Останній найкраще виходить із необсмажених зерен преміальних сортів Арабіки. Зелені кавові зерна містять у собі велику кількість хлоропренової кислоти та антиоксидантів, які, у свою чергу, позитивно впливають на спалювання жирів максимально природним шляхом.

Основні переваги вживання зеленї кави при позбавленні від зайвої ваги

  • Велика кількість антиоксидантів. Основний плюс зеленї кави у тому, що завдяки великому вмісту антиоксидантів, вона допомагає виводити вільні радикали з організму. До речі, саме тому багато вчених радять помірне вживання зеленої кави для ефективного схуднення в домашніх умовах, без виснажливого відвідування спортивних залів, складних дієт. Вітамінно-мінеральні комплекси на основі зелених кавових зерен і вживання гарячого напою з них же допомагають контролювати рівень цукру в крові через наявність у складі хлоропренової та кавової кислот. Цей факт не може не тішити людей, які страждають від діабету, але не складають руки у боротьбі з надмірними кілограмами.
  • Метаболізм. Зелена кава для схуднення хороша ще тим, що стимулює метаболізм, іншими словами – обмін речовин. А все це відбувається завдяки кавовій кислоті, яка, потрапляючи в організм людини, призводить до утворення глюкуронідів, які викликають кон'югацію в стінках кишечника, збільшуючи швидкість обміну речовин.происходит благодаря кофейной кислоте, которая, попадая в организм человека, приводит к образованию глюкуронидов вызывающих конъюгацию в стенках кишечника, печени увеличивая скорость обмена веществ. До речі, зелена кава багата на усілякі вітаміни і мінерали.
  • Контролюємо рівень холестерину і тиск. Зелена кава, на відміну від чорної, дуже добре знижує кров'яний тиск і допомагає контролювати рівень холестерину. А, як відомо, це дві основних причини багатьох захворювань, розповсюджених в різному віці, наприклад, цілого ряду сердечно-судинних недуг. Перешкодою перед передчасними хворобами, у нашому випадку, стане зелена кава. Як бачите, вона корисна не тільки для схуднення, але й для профілактики і лікування хвороб сердечно-судинної системи.
  • Знижуємо апетит. Зелёный кофе – отличный способ снизить аппетит. Благодаря нему не захочется лишний раз что-нибудь перекусить, а ведь именно частые перекусы, как правило, приводят к лишнему весу.
  • Мозговий штурм. Зелена кава хороша і для покращення роботи головного мозку. Після його вживання ви стаєте активнішими, краще сприймаєте інформацію, покращуєтье пам'ять.
  • Очищуємо організм. Гарний такий гарячий напій і для очищення організму. Він виводить токсини, холестерин, шкідливі речовини. А, з огляду на сучасні умови життя, це дуже важливо для кожної людини.
  • Джерело енергії. Зелена кава містить легко засвоювані калорії, завдяки якимм Ви можете відчувати сили і енергію на протязі усього дня.

Вибираючи зелену каву, будьте уважні! В Україні доволі сильно розповсюджені низькоякісні зелені зерна, які часто  не є 100% арабікою, і мають наднизьку ціну. Зелена кава гарної якості просто не може коштувати копійки. Замовляйте зелену каву тільки у сертифікованих виробників та імпортерів, інакше Ви купите підробку, яка просто не матиме належного ефекту. Однією з компаній, якій можна довіряти, є інтернет-магазин "Арабіка". Вся наша продукція сертифікована і швидко доставляється у всі міста України.

Замовляйте жироспалюючу каву прямо зараз  і приведіть себе у форму за лічені тижні без особливих витрат!